Fundacja

FUNDACJA VERITATEM

KRS: 0000419864

Sąd Rejonowy Nowe Miasto i Wilda
w Poznaniu VIII WG KRS

Swarzędz
62-020
Tortunia 42A

VERITATEM znaczy prawda, a o prawdę walczy większość z nas. Dlatego miło nam poinformować, że twórcy i obecnie pracujący nad tworzeniem Radia Bez Cenzury, założyli Fundację VERITATEM. O celach Fundacji i tego co chcemy dla Was robić, przeczytacie we fragmencie Statutu, który zamieszczamy w dziale „Statut Fundacji
Jednocześnie każdy z Was może wesprzeć naszą pracę. Pracujemy dla Was, bo czujemy taką potrzebę i nadal chcemy to robić. Jednak ciągle nam czegoś brakuje, brakuje ludzi do pomocy, czasami brakuje opanowania i puszczają nam nerwy, ale szczególnie brakuje finansów. Złotówka, lub każda inna dowolna kwota od Każdego z Was, raz w miesiącu, to wielkie ułatwienie dla działalności projektu jakim jest Radio Bez Cenzury. Nie oczekujemy od Was wiele. Dziękujemy za miłe emaile, które czasami nam wysyłacie.
Pomóżcie nam w tworzeniu tego projektu nie tylko finansowo. Każdy z Was, kto prowadzi jakiś blog w internecie, jest aktywistą, udziela się w różnego rodzaju projektach i chciałby, aby o tym powiedzieć publicznie – zapraszamy w nasze szeregi. Fundacja VERITATEM wzięła pod swoje skrzydła RBC – weźmie także i Was. Jesteśmy otwarci na współpracę ze wszystkimi, którzy mają cele podobne do naszych.